Hírek
2025. márc. 11.
Admin
Kulináris utazás a Kistücsök FOOD & ROOM-ban
Az idei Taste Balaton Fesztivál alkalmából iskolánk néhány oktatója meghívást kapott Csapody Balázstól, a balatonszemesi Kistücsök FOOD & ROOM étterem-tulajdonosától egy különleges vacsoraestre.

Az idei Taste Balaton Fesztivál alkalmából iskolánk néhány oktatója meghívást kapott Csapody Balázstól, a balatonszemesi Kistücsök FOOD & ROOM étterem-tulajdonosától egy különleges vacsoraestre. Fontosnak tartjuk, hogy mi, az oktatásban dolgozók is új impulzusokat kapjunk, szakmailag feltöltődjünk és az ilyen programok erre kiváló lehetőséget nyújtanak. Az este folyamán a magyar konyha történetéről, gasztronómiájáról folyt egy kötetlen, nagyon jó hangulatú beszélgetés Vinkó Józseffel, Madary Orsolyával.
Ha úgy gondoljátok, hogy a céklát csak savanyúságként lehet szeretni, vagy hogy a zeller unalmas, akkor itt az ideje újra felfedezni az ízeket! Képzeljetek el egy tányért, ahol a fogas filé finoman találkozik a kelkáposztával, a pirított búza roppanós textúrájával, valamint a citrom frissességével. Ezután az ételsor csúcsa egy szaftos Angus steak, melyet, a brokkoli ropogós karaktere tesz még izgalmasabbá. Mindezt persze különleges borokkal koronázzuk meg, amelyek kiemelik az ízek harmóniáját és egy új szintre emelik a gasztronómiai élményt.
Egy rendkívüli gourmet élménynek lehettünk a részesei!
KÖSZÖNJÜK CSAPODY BALÁZSNAK ÉS CSAPATÁNAK!!!
GALÉRIA
Kulináris utazás a Kistücsök FOOD & ROOM-ban



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Labdarúgás Diákolimpia
2025.03.20-án rendezték a labdarúgás diákolimpia vármegyei elődöntőjének tavaszi fordulóját, melyen iskolánk csapata is részt vett.
2025. márc. 20.
Admin