SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/004 | 8600 Siófok, Koch Róbert u. 8.

Intézmény logo

Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA

Hírek

2023. okt. 30.


Admin

  Balatoni Kulináris Műhely átadó ünnepség

  Ünnepélyes keretek között adták át iskolánk Szindbád épületében az ország legújabb ágazati képzőközpontját, Balatoni Kulináris Műhely elnevezéssel.

  Balatoni Kulináris Műhely átadó ünnepség

  Ünnepélyes keretek között adták át iskolánk Szindbád épületében az ország legújabb ágazati képzőközpontját, Balatoni Kulináris Műhely elnevezéssel. Több gazdálkodó szervezet, valamint a Siófoki Szakképzési Centrum együttműködésében valósult meg a projekt, így a tankonyha infrastrukturális fejlesztése és modern konyhatechnológiai eszközbeszerzése vált valóra. Ennek eredményeként egy teljesen felújított tanműhelyben az ágazati alapozó oktatás után tanulóink - szakács és pincér-vendégtéri szakemberek- a 21.sz-i elvárásoknak megfelelő korszerű berendezésekkel, gépekkel sajátíthatják el a szakmájuk gyakorlati munkafolyamatait. A tankonyhában folytatott oktatás magas színvonalon szolgál az elkövetkezendőkben a vállalati körülmények között zajló, az ágazati képzőközpont tulajdonosoknál eltöltött szakirányú oktatás megalapozására, illetve kiegészítésére. A cél, hogy a szakképzésben résztvevők a szakmájukhoz kapcsolódóan minden, a munkaerő-piacon szükséges és tőlük elvárt, a képzési és kimeneti követelményekben meghatározott tudást és tapasztalatot szerezzék meg az újfajta képzési formában. Az ünnepség alkalmából a szakács tanulók a chéf koordinálásával egy négyfogásos menüt készítettek el, mely nagy sikert aratott minden vendégnél.

  GALÉRIA

  Balatoni Kulináris Műhely átadó ünnepség

  ÁKK9.JPG
  ÁKK4.JPG
  ÁKK6.JPG

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Városi Pedagógusnapi Elismerés

  Városi Pedagógusnapi Elismerés

  Siófok város pedagógusnapi ünnepségén köszöntötték a település tanárait, óvodapedagógusait a Kálmán Imre Művelődési Központban.

  2024. jún. 4.


  Admin

  Az Év Pálinkás Bonbonja 2024 Verseny

  Az Év Pálinkás Bonbonja 2024 Verseny

  Iskolánk 12/C osztályos cukrász tanulói Leányvári Krisztina szakoktató irányításával egy igazán különleges bonbonversenyen vettek részt, és nem is akármilyen bonbonnal!

  2024. máj. 29.


  Admin

  Balaton Fagyija 2024 Verseny

  Balaton Fagyija 2024 Verseny

  Szuper lehetőséget kapott iskolánk a Balatoni Turisztikai Szövetség által rendezett Balaton Fagyija 2024 verseny díjkiosztóján, elkészíthették a „Balaton Fagyija” elnevezésű tortát.

  2024. máj. 29.


  Admin


  Partnereink

  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


  Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium

  8600 Siófok, Koch Róbert u. 8.

  Telefon: +3684310029

  E-mail: krudy-siofok@liveedu.krudy-siofok.hu

  OM azonosító: 203050/004


  2024Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium