SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/004 | 8600 Siófok, Koch Róbert u. 8.

Intézmény logo

Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA

Hírek

2023. okt. 30.


Admin

  Balatoni Kulináris Műhely átadó ünnepség

  Ünnepélyes keretek között adták át iskolánk Szindbád épületében az ország legújabb ágazati képzőközpontját, Balatoni Kulináris Műhely elnevezéssel.

  Balatoni Kulináris Műhely átadó ünnepség

  Ünnepélyes keretek között adták át iskolánk Szindbád épületében az ország legújabb ágazati képzőközpontját, Balatoni Kulináris Műhely elnevezéssel. Több gazdálkodó szervezet, valamint a Siófoki Szakképzési Centrum együttműködésében valósult meg a projekt, így a tankonyha infrastrukturális fejlesztése és modern konyhatechnológiai eszközbeszerzése vált valóra. Ennek eredményeként egy teljesen felújított tanműhelyben az ágazati alapozó oktatás után tanulóink - szakács és pincér-vendégtéri szakemberek- a 21.sz-i elvárásoknak megfelelő korszerű berendezésekkel, gépekkel sajátíthatják el a szakmájuk gyakorlati munkafolyamatait. A tankonyhában folytatott oktatás magas színvonalon szolgál az elkövetkezendőkben a vállalati körülmények között zajló, az ágazati képzőközpont tulajdonosoknál eltöltött szakirányú oktatás megalapozására, illetve kiegészítésére. A cél, hogy a szakképzésben résztvevők a szakmájukhoz kapcsolódóan minden, a munkaerő-piacon szükséges és tőlük elvárt, a képzési és kimeneti követelményekben meghatározott tudást és tapasztalatot szerezzék meg az újfajta képzési formában. Az ünnepség alkalmából a szakács tanulók a chéf koordinálásával egy négyfogásos menüt készítettek el, mely nagy sikert aratott minden vendégnél.

  GALÉRIA

  Balatoni Kulináris Műhely átadó ünnepség

  ÁKK9.JPG
  ÁKK4.JPG
  ÁKK6.JPG

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Mézeskalácsváros

  Mézeskalácsváros

  Mi történt itt? Feje tetejére állt a cukrászműhely!

  2023. dec. 6.


  Admin

  Szalagavató 2023.

  Szalagavató 2023.

  2023. november 24-én rendezte meg iskolánk a szalagavató ünnepségét, melynek a Kálmán Imre Művelődési Központ adott otthont.

  2023. nov. 28.


  Admin

  „Mi a manó?” projekt az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében

  „Mi a manó?” projekt az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében

  Az idei évben intézményünk is részt vesz az Energiaügyi Minisztérium Környezetügyért és Körforgásos Gazdaságért Felelős Államtitkárságának az Európai Hulladékcsökkentési Hét (European Week for Waste Reduction – a továbbiakban: EWWR) elnevezésű akciójában a 11. L osztály tanulóinak részvételével.

  2023. nov. 27.


  Admin


  Partnereink

  • Balatoni Kör
  • Siófok Város
  • BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
  • FGSZ Zrt.
  • SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.
  • TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt.
  • AEB Academy
  • Sió Friss Kft.
  • Coop Hungary Zrt.
  • DM
  • SKC
  • Halker Kft.
  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium

    8600 Siófok, Koch Róbert u. 8.

   • Telefon: +3684310029

    E-mail: krudy-siofok@liveedu.krudy-siofok.hu

    OM azonosító: 203050/004


   2023Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium