osztv 2018 logo                                                                                                                                                                                                           Krudy cimer kicsi    szc cimer

cimlapkep_01 cimlapkep_1 cimlapkep_14 cimlapkep_17 cimlapkep_2 cimlapkep_21 cimlapkep_22 cimlapkep_26 cimlapkep_27 cimlapkep_28 cimlapkep_29 cimlapkep_3 cimlapkep_34 cimlapkep_4 cimlapkep_7

2017. januárjában meghívást kaptunk a Nők a Balatonért Egyesület Balatonszárszói Csoportja és a Balatonszárszói József Attila Művelődési Ház által 2017. január 27-én 17 órára szervezett előadására, melyen bemutatkozott a Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt. képviseletében Szári Zsolt vezérigazgató.
Az előadás sikeresebbé, színesebbé tétele érdekében az egyesület halból készült ételeket akart kóstoltatni, népszerűsíteni, melyhez iskolánk segítségét, támogatását kérték.  Céljuk volt a hal, mint alapanyag tudatos, változatos felhasználása, illetve a gasztronómia új irányzatainak megismertetése, a halfogyasztás népszerűsítése.
Örömünkre szolgált, hogy Keresztes Tibor mesterszakács-oktatónk irányításával diákjaink 5-féle halból különböző falatokat készítettek, valamint diákjaink, Hegedűs Viktória és Rofrics Kolos a helyszínen ismertették a készítés módját, hogy a hallgatóság új ötletekkel, kreativitással gazdagodhasson.

Idézetek

Partnereink, támogatóink

Bahart Zrt, Hotel Residence Balaton, Roxy Étterem, Piroska Csárda, Hotel Panoráma, Csikó Center 97 Kft, Hotel Erzsébet Kft, Hotel Yacht Club, Hotel Diana, Mala Garden Étterem, Hotel Lidó, Hotel Magistern, Hotel Ezüstpart, Hotel Azúr Kft, Galérius Fürdő, Drogerie Markt Magyarország, Hubertus Hof Szálloda és Étterem,  Sándor Étterem, Paprika Csárda,  Hotel Jogar, Pietro Bistro & Pizzéria, Amigó Étterem & Pizzéria, Ribiszke Cukrászat, Sziro Cukrászat, Kálmán Étterem, Kiliti Csárda, Royal Sütöde Kft, Marci Pékség, Anno Taverna, Calvados Étterem, Bebo Abc, Tesco Siófok, Send-Ex 2000 Kft, Aranyszarvas Étterem, Cocktail Drink Kft, Kistücsök Étterem, Kornélia Vendéglő , Sungarden Welness & Conference Hotel, Bella Italia Étterem, SPAR üzletek-Siófok, Hotel Wellamarin, Geleta Cukrászda, Márton Cukrászda

Látogatók

Mai látogatók: 19 Összes látogató: 21617

Kubik-Rubik Joomla! Extensions